Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin Drita – Trepça ‘89

Autori: Gazeta inFokus 13:17 | 20 February 2021

Drita dhe Trepça ’89 po luajnë aktualisht, në kuadër të xhiros së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, mysafirët kanë kaluar në epërsi në minutën e 14-të, falë golit të shënuar nga Zeki Ademi./Gazeta inFokus/

Të tjera