Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin, Crystal Palace – Arsenal (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 14:03 | 11 January 2020

Crystal Palace dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 22-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 12 minutave lojë, Arsenali ka kaluar në epërsi.

Golin për ‘Topçinjtë’ e shënoi sulmuesi Aubameyang./Gazeta inFokus/

Të tjera