Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin Astana – Manchester United (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 17:22 | 28 November 2019

Astana dhe Manchester Unitedi po luajnë aktualisht në kuadër të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus.

“Djajtë e Kuq” kanë kaluar në avantazh në minutën e 10’ me golin e realizuar nga Lingard./Gazeta inFokus/

Të tjera