Sport

Zhbllokohet rezultati në takimin Arbëria – Prishtina

Autori: Gazeta inFokus 13:12 | 19 February 2021

Arbëria dhe Prishtina po luajnë aktualisht, në kuadër të javës së 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Ferizaj, kryeqytetasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 9-të, falë golit të shënuar nga futbollisti, Leonit Abazi.

Gazeta inFokus edhe në vazhdim do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati./Gazeta inFokus/

Të tjera