Sport

Zhbllokohet rezultati në Suharekë, kjo skuadër kalon në epërsi

Autori: Gazeta inFokus 13:24 | 15 February 2020

Ballkani dhe Gjilani janë duke luajtur aktualisht në kuadër të javës së 18-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, Ballkani ka kaluar në epërsi në minutën e 18-të.

Golin për ‘Portokallinjtë’ e ka realizuar sulmuesi Jetmir Topalli./Gazeta inFokus/

Të tjera