Sport

Zhbllokohet rezultati në stadiumin ‘Fadil Vokrri’

Autori: Gazeta inFokus 13:21 | 22 November 2020

Prishtina dhe Trepça ’89 po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 13-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin qe po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, Prishtina ka kaluar në avantazh në minutën e 12’.

Golin për kryeqytetasit e ka realizuar Sabien Lilaj nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera