Sport

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Man City – Dortmund

Autori: Gazeta inFokus 21:25 | 06 April 2021

Manchester City dhe Borussia Dortmundi po luajnë aktualisht, në kuadër të çerekfinalëve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në ‘Etihad Stadium’ vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 20-të, falë golit të shënuar nga Kevin de Bruyne.

Me poshtë gjeni pamjet e golit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera