Sport

Zhbllokohet rezultati në “Guiseppe Meazza” (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:14 | 14 March 2019

Interi dhe Eintracht Frankfurti po zhvillojnë aktualisht takimin kthye në Evropa Ligë, shkruan Gazeta inFokus.

Jovic në minutën e 5′ e ka befasuar “Guiseppe Meazzan” duke kaluar Frankfurtin në avantazh./Gazeta inFokus/

Të tjera