Sport

Zhbllokohet rezultati në derbin mes Romës dhe Juventusit

Autori: Gazeta inFokus 18:47 | 09 January 2022

Roma dhe Juventusi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’, skuadra e Romës ka kaluar në avantazh në minutën e 11’.

Golin për vendasit e ka realizuar sulmuesi anglez, Tammy Abraham./Gazeta inFokus/

Të tjera