Sport

Zhbllokohet rezultati në derbin mes Gjilanit dhe Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 15:20 | 16 May 2021

Gjilani dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 35-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Prishtinës ka kaluar në avantazh në minutën e 15’.

Golin për kryeqytetasit e ka realizuar Gledi Mici nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera