Sport

Zhbllokohet rezultati në derbin mes Gjilanit dhe Dritës, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 14:13 | 25 November 2021

Gjilani dhe Drita po luajnë aktualisht kryendeshjen e javës së 15-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Gjilanit ka kaluar në avantazh në minutën e 48’.

Golin për gjilanasit e ka realizuar Albert Dabiqaj./Gazeta inFokus/

Të tjera