Sport

Zhbllokohet ndeshja Atheltico Madrid – Barcelona, kjo skuadër kalon në avantazh (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:11 | 09 January 2020

Athletico Madridi dhe Barcelona po luajnë momentalisht në Arabinë Saudite në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës, shkuan Gazeta inFokus.

Skuadra e Diego Simeones e ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 46’ të takimit.

Koke ka realizuar për rezultatin 1-0 për Athletico Madridin.

Spanjolli shënoi pas vetëm 17 sekondash që filloj pjesa e dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera