Sport

Zhbllokohet finalja e Superkupës së Italisë, kjo skuadër kalon në avantazh

Autori: Gazeta inFokus 21:30 | 12 January 2022

Interi dhe Juventusi po luajnë momentalisht finalen e madhe të Superkupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Guiseppe Meazza’ në Milano, skuadra e Juventusit ka kaluar në epërsi në minutën e 24’.

Golin për ‘Zonjën e Vjetër’ e ka realizuar Weston McKennie, i cili shënoi me kokë./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera