Lajme

Zëvendësministri i Kurtit në Zveçan, i kthen eurot në dinar: Nikolla Tesla i preferuari im

Autori: Gazeta inFokus 17:10 | 21 April 2024

Derisa po vazhdon procesi i votimit edhe për disa orë në Veri- Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Arbër Vokrri gjenë kohë të bëjë një video që lidhet me çeshtjen e dinarit.

Ai shfaqet nga Zvecan pëmes një video që e publikoi në Facebook, shkruan Insajderi.

“Gjithë ai problem për dinarin, u ndalua po thonë dinari e jeni t’u bo telashe. Mas krejt atyre akuzave që i marr si pjesëtar i qeverisë – megjithatë unë duhet me i bo disa transaksione në shtetin tim me këtë lloj të pareve”, dëgjohet Vokrri në video derisa në duar mbanë disa dinarë dhe iu komenton personalitete qe janë në kartmonedha.

-Advertisement-

Vokrri thotë se personi i preferuar i tij është Nikolla Tesla.

Video e plotë e marr nga Facebook’u i Arber Vokrrit:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera