Sport

Zekirija Ramadani merr drejtimin e Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 12:44 | 16 September 2020

Gjatë ditës së sotme klubi i Prishtinës njoftoj për nderprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Armend Dallku, shkruan Gazeta inFokus.

Ndërsa para disa çasteve drejtimin e klubit të kryeqytetit e mori Zekirija Ramadani.

Ramadani është shprehur që është përgjegjësi dhe privilegj për të drejtuar Prishtinën, klubin e një ndër më të mëdhenjtë në rajon.

Më poshtë keni postimin e plotë të Prishtinës./Gazeta inFokus/

Zekirija Ramadani, kryetrajner i ri i PrishtinësIsh-kampion me Trepçën ’89 dhe FeronikelinPrishtinë, 16 shtator 2020…

Gepostet von FC Prishtina am Mittwoch, 16. September 2020

Të tjera