Lajme

Zeka: Nëse LDK është e djathtë, atëherë unë jam serb!

Autori: Gazeta inFokus 21:10 | 16 May 2017

Gazetari Milaim Zeka i ftuar në emisionin “Politikë” me Sejdi Demirin shprehet optimist sa i përket arritjes së koalicionit të AKR-së me LDK-në

“E kam dëgjuar Agim Veliun duke thënë se nuk kemi arritur koalicion me VV-në se ata nuk janë të djathtë, atëherë në kjo parti është e djathtë unë jam serb”, ka thënë Milaim Zeka.

Edhe analisti politik Bajrush Morina duke folur për këtë koalicion ka thënë se politika është interes dhe se nuk duhet të mirrën si shkas ato deklaratat e mëhershme.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera