Rozë

Zbulohet wallpaper-i telefonit i gruas së Messit

Autori: Gazeta inFokus 14:28 | 20 November 2023

Duke shëtitur rastësisht në rrugët e Miamit, bashkëshortja e Messit, Antonela ka zbuluar pa dashje një detaj në ekranin e telefonit të saj.

Imazhi mjaftoi për të parë një foto të familjes së Messit duke pozuar me krenari me trofeun e Kupës së Botës.

Rezulton se Leo Messi gjithashtu ka të njëjtën foto me profilin e tij në WhatsApp.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera