Rozë

Zbulohet personi i cili po e shoqëron Encen në Dubai

Autori: Gazeta inFokus 17:18 | 08 April 2021

Këngëtarja superseski Enca Haxhia ka disa ditë që po shijon pushimet e saj në Dubai.

Vëmendje të madhe në media mori edhe pyetja se kush po e shoqëron atë në Dubai?, shkruan infokosova.

Por nuk është vonuar shumë dhe tashmë është zbuluar nga fansat e saj sypreht.
Një djalosh jo shqiptarë i cili llogarinë e tij të instgramit quhet “ Amrkhamise”.

Nuk dihet ende mardhënia mes tyre, por janë fansat të cilet kan aluduar se mund të jetë ‘sheiku’ i saj./Infokosova/

Të tjera