Rozë

Zbulohet lidhja, ky është i dashuri i vajzës së Nysret dhe Merita Muçiçit

Autori: Gazeta inFokus 17:48 | 20 September 2019

Albiona zbulon lidhjen e saj.

Vajza e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albiona pak minuta më parë bëri publike lidhjen e saj. Albiona publikoi një imazh të bukur me personin e zemrës, Muhamet Dudin, shkruan rtv21.tv

Në imazhin e publikua për 34 mijë e 700 ndjekësit e saj në instagram, ajo shihet tejet e lumtur pranë të dashurit të saj.

Në imazhin e publikuar i dashuri-Albionës i ka komentuar, duke i shkruar “Tedua shpirt”, duke i shtuar një zemër, ndërsa vajza e këngëtarëve të mirënjohur ia ka kthyer “edhe un ty jetee”, duke i shtuar dy emoji të zemrave.

Kujtojmë që Nystret Muçiqi dhe Merita Spahiu-Muçiqi janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë tre fëmijë, Albatritin, Albionën dhe Enean.

Të tjera