Lajme

Zbulohet identiteti i sulmuesit të Sali Berishës

Autori: Gazeta inFokus 13:03 | 06 December 2022

Gentian Shehu është personi që qëlloi me grusht kreun e PD Sali Berisha në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Nuk dihen arsyet e këtij veprimi, por burime për Vizion Plus bëjnë me dije se ai është shoqëruar në ambientet e komisariatit numër 1 në Tiranë.

Pasi qëlloi me grusht në fytyrë kreun e PD, Shehu u neutralizua nga truprojat e Berishës dhe protestuesit e tjerë që kishin dalë në shesh.

Ky është momenti kur qytetari e godet Sali Berishën

E premtja me zbritje të mëdha në ETC

Të tjera