Rozë

Zbulohet emri me të cilin Kiara dhe Luizi do ta pagëzojnë të bijën e tyre?

Autori: Gazeta inFokus 17:14 | 24 November 2023

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po bëhen prindër për herë të parë. Historia e bukur e dashurisë në “Big Brother VIP” u kurorëzua me frytin e ndjenjës së tyre.

Nëpërmjet një kënge të titulluar “Frymë”, Luizi konfirmoi lajmin e ëmbël për të gjithë ndjekësit.

Mirëpo, planet e tyre për fëmijë (më saktë të Luizit) nisën më herët në BBV. Vetë ish-konkurrenti shprehte dëshirën e madhe të bëhej prind. Madje, tregonte edhe emrin që kishte menduar për fëmijën nëse do të ishte vajzë.

-Advertisement-

Luizi tregonte se vajza e tij do të quhej Katalea.

Nëse do t’i qëndrojë kësaj fjale apo jo, ndaj mbetet për t’u parë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Black Friday ne Artmotion

Të tjera