Rozë

Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Getit dhe Marinës

Autori: Gazeta inFokus 20:06 | 24 November 2021

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj.

Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.

Të tjera