Rozë

Zbulohet e shkuara e hidhur e familjes së Teas, e ëma e denuar për…

Autori: Gazeta inFokus 18:51 | 12 April 2021

Ne Perputhen Tea eshte shprehur se eshte rritur nga gjysherit dhe jeton vetem me te motren ne Tirane, nderkohe qe e verteta eshte ndryshe.

Ne 2015 ne media ka qarkulluar lajmi se nje cift ne Lushnje jane arr.estuar per ku.ltivim te le.ndeve na.rkotike diku tek rreth 800 rrenje.

Teuta Trifoni eshte pikerisht nena e Teas e cila nuk dihet nese vazhdon te kryeje de.nimin apo eshte jashte shtetit, ndoshta kjo ka qene edhe arsyeja qe Tea ka qene shume e rezervuar persa i perket jetes se saj familjare.

Të tjera