Rozë

Zbulohet çmimi marramendës i këpucëve të Arbana Osmanit

Autori: Gazeta inFokus 15:42 | 26 December 2021

Moderatorja, Arbana Osmani është aktualisht më e preferuara e momentit. Ajo ka tërhequr shumë vëmendje jo vetëm me prezantimin, por edhe me pamjen e jashtme.

Së fundmi, Arbana është komentuar për këpucët me platformë, të cilat më herët i kanë veshur artistët e njohur Lady Gaga, Ariana Grande dhe Olivio Rodriguez.

Ndjekësve nuk iu ka shpëtuar çmimi i tyre. Sipas faqes, “Albanian Street Style” ka treguar se kushtojnë plot 1100$ dhe janë të markës Valentino Garavani.

Të tjera