Rozë

Zbulohen personazhet e reja që do të bëhen pjesë e “Big Brother Vip”

Autori: Gazeta inFokus 18:05 | 23 October 2021

Spektakël i vërtetë ishte mbrëmë në “Big Brother VIP”.

Një tjetër konkurrent u eliminua mbrëmë nga shtëpia e famshme dhe ai ishte Arditi.

Por, fati si duke ishte me të, pasi Arditi arriti të rikthehet përsëri në shtëpi përmes biletës së kthimit.

Në gjitha këto ngjarje, këtë të martë do të ketë edhe hyrje të reja.

Në “BB VIP”, do futen dy vajza te reja, njëra prej tyre është prezantuese shumë e njohur në media, kurse tjetra është showgirl e famshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Të tjera