Lajme

Zbulohen detaje të reja nga vrasja në Klinë

Autori: Gazeta inFokus 22:52 | 28 April 2022

Gjatë mbrëmjes së sotme është raportuar për përleshje në Klinë.

Nga përleshja një person mbeti i vrarë kurse një tjetër i plagosur, gjë të cilën e konfirmoi edhe policia e Kosovës.

Ndërkaq, Gazeta Insajderi nga burime të sigurta nga policia në Klinë ka mësuar se personi, i cili u vra ishte nga fshati Gullboc i Malishevës

F.H mbeti i vrarë dhe i njejti ishte rreth 25 vjeç, kurse vëllau i tij M.H mbeti i plagosur.

Të tjera