Rozë

Zbarkon një helikopter mbi Big Brother Vip, ja për cilin banorë ishte

Autori: Gazeta inFokus 09:50 | 24 May 2024

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e BBVip, ku mes Eglës, Heidit, Julit, Meritonit dhe Romeos do të zgjidhet fituesi mbrëmjen e 25 majit.

Ndërkohë që gara është e fortë, fansat vijojnë të mbështesin banorët e tyre të preferuar përmes votave por edhe përmes droneve të dërguara.

Ditën e stome një tjetër helikopter ka ardhur mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe janë mbështetësit e Julit që kanë vendosur ta surprizojnë sot banorin.

-Advertisement-

“Jul baba”, shkruhej sipër helikopterit.

Teksa ka qenë duke kryer sfidën e Lori Cafe, Juli është ngjitur sipër tavolinës dhe ka përshëndetur me dorë, ndërkohë që nuk ka mundur të mbajë lotët.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera