Rozë

Zanfina e mbulon fytyrën ekspozon gjoksin

Autori: Gazeta inFokus 16:51 | 18 November 2021

Zanfina Ismaili edhe pse nuk është edhe aq aktive në rrjete sociale, në të shumtën e kohës ajo kalon në lajm me pozat që publikon.

Duke qenë unike me paraqitjet fizike, çdo imazh i saj komentohet në shumë mënyra, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, derisa ka pozuar me një selfie të bukur, këngëtarja ka mbuluar fytyrën dhe trupin ka ekspozuar.

Linjat e saj si gjithmonë dallohet, sidomos kur paraqitet në veshje të ngushtë.

Ja shikojeni.

Të tjera