Rozë

Zajmina zbulon objektin luksoz që i ka marrë mendjen (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:18 | 09 October 2019

Zaimina Vasjari ka prezantuar përpara ndjekësve objektin e fundit luksoz që i është shtuar koleksionit të saj. Bëhet fjalë për orë super të shtrenjtë dhe luksoze të markës “Audemars Piguet”, të llojit Royal për femra.

Mjaft krenare teksa tund dorën përpara kamerës, Zajmina shkruan se kjo është ‘bebushja’ e saj e re.

Të tjera