Rozë

Zajmina dridh të pasmet para kamerës, shkëlqen në të kuqe (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:13 | 30 April 2017

Këngëtarja Zajmina Vasjari ka mahnitur me paraqitjen e saj të fundit.

E veshur me ngjyrë të kuqe e cila i shkon shumë përshtat ajo ka bërë një vallëzim para syrit të kamerës, shkruan lajmi.net

Zajmina ka dridhur të pasmet e saj seksi ndërsa videon e ka publikuar në Instastory aty ku ka një numër të madh ndjekësish.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera