Rozë

Zaimina zbulon projektin e ri dhe nuk ka të bëjë me muzikën

Autori: Gazeta inFokus 17:57 | 18 May 2020

Zaimina Vasjari ka zbuluar se po punon për diçka të re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është treguar e suksesshme me muzikë, shkruan lajmi.net.

Sukses ka pasur edhe me biznesin e saj mirëpo duket se nuk e ka ndërmend të ndalet vetëm me kaq.

Këngëtarja me ndjekësit e ka ndarë një foto ku tregon për projektin e radhës që po punon. Fjala është për një dizajn të brendshëm që ka bërë.

Mirëpo përtej kësaj lëmie, Vasjari ka lënë derën hapur edhe për një rikthim në muzikë, mirëpo nuk dihen detaje.

Të tjera