Rozë

Zaimina shkëlqen me të brendshme, por ja çka mban në duar (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:12 | 02 May 2017

Këngëtarja Zaimina Vasjari duket se është shumë e pasionuar ndaj fotografive.

Ajo shpesh realizon foto profesionale ku shfaq sharmin, elegancën, bukurinë dhe shpesh edhe linjat trupore, shkruan lajmi.net

Zaimina edhe sot në Instagram ka hedhur një foto ku shihet se ka pozuar vetëm më të brendshme në plazh, të brendshme këto ngjyrë rozë.

E duke u përshtatur, ajo në duar mbante një trëndafil.

screenshot_4

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera