Lajme

Zafir Berisha: Nuk jam në balotazh, por dola të votoj

Autori: Gazeta inFokus 12:29 | 14 November 2021

Zafir Berisha i cili ishte kandidat nga radhët e Nismës, në komunën e Prizrenit, ka hedhur votën në shkollën “Hysen Rexhepi.

Berisha iu bëri thirrje që të dalin të gjithë të votojnë.

“Natyrisht në rend të parë si qytetar i Prizrenit, me ç’rast i ftoj të gjithë të dalin të votojnë, dhe natyrisht për të zgjedhur më të mirin, kjo është një e drejtë shumë e rëndësishme”.

Teksa pas votimit Berisha tha se jam i bindur se ka shumë punë për të bërë.

“Un jam i bindur se ka shumë për të bërë, qytetarët e Prizrenit kanë shume arsye për të dalë për të votuar”, pas votimit.

Të tjera