Rozë

Yllka Kuqi të qarën e fustanit deri ku s’mban më

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 19 November 2021

Këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë dhe asaj popullore, rikthehet gjithmonë në fundvit në programet festive.

Edhe këtë herë Yllka u bë pjesë e disa programeve të produksioneve të ndryshme komerciale në Kosovë.

Këngëtarja gjakovare ka kënduar një mori këngësh të ndryshme vetëm dhe në duet dhe ka sjell një paradë fustanash të ndryshëm.

Yllka vitet e fundit është dukshëm më e guximshme në veshje, madje nuk i kursen të qarat e nxjerrjen e gjoksit në pah.

Të tjera