Rozë

Yllka Kuqi shfaqet në super formë në fustanin super të shkurtër

Autori: Gazeta inFokus 17:04 | 14 October 2020

Këngëtarja Yllka Kuqi më në formë se kurrë!

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi tash e sa vite nuk është aktive në jetën e saj profesionale, por gjithsesi ajo ende mbetet e pëlqyera e publikut.

Këngëtarja tashmë është bërë edhe nënë, dhe si duket është shumë e përkushtuar në familjen e saj të re, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka kohë që nuk ka publikuar këngë, por të gjitha këngët e saja janë dhe do të mbeten hite, kënga e saj e fundit është “Qysh ke mujt” një baladë e cila rezultoi shumë e suksesshme, kështu duke arritur me mijëra klikime në Youtube.

Yllka Kuqi para disa ditëve ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet në një fustan të shkurtër që i shfaq trupin në një formë shumë të mirë. Grimi dhe flokët i shkojnë shumë përshtati fustanit me ngjyrë portokalli me material të shndritshëm.

View this post on Instagram

🥂 @valdrinsahitiofficial 🧡

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Me një fjalë, këngëtarja duket si gjithmonë shumë elegante, e ndoshta është duke përgatitur diçka të re për fansat. Kjo mbetet të shihet në vazhdim./Gazeta Express/

View this post on Instagram

🥂

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Të tjera