Rozë

Ylli i Romës kapet mat me një shqiptare, ja kush është bukuroshja që e shoqëronte në jaht

Autori: Gazeta inFokus 18:06 | 29 June 2022

Ylli i Romës, Nicolo Zaniolo po i vazhdon pushimet verore, para rikthimit në aksion.

Lojtari i Romës u kap nga paparacët e revistës së njohur “Chi” në një jaht së bashku me një grup miqsh.

Ylli i Romës është parë në shoqërinë e një shqiptareje, e cila quhet Kejdis Bardhi, me profesion parukiere.

Të dy janë parë në bordin e një jahti ku ngrihen dyshimet e para nëse fantazisti i Italisë dhe i Romës është në lidhje me bukuroshen shqiptare.

Të tjera