Sport

Ylli i kombëtares së Kosovës gati për ndeshjet e muajit mars

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 03 March 2021

Kombëtarja e Kosovës në muajin mars do të nisë rrugëtimin e saj për kualifikim në Kampionatin Botëror, shkruan Gazeta inFokus.

‘Dardanët’ do të ballafaqohen me Suedinë dhe Spanjën në kuadër të kualifikimeve, kurse me Lituaninë në ndeshje miqësore.

Para disa minutave mbrojtësi, Florent Hadërgjonaj, ka publikuar një fotografi ku ka përshkruar gjitha ndeshjet e marsit, përfshirë ato me skuadrën e tij, Kasimpasa.

Me poshtë gjeni postimin e Hadërgjonajt./Gazeta inFokus/

⚽️MARCH⚽️

🛡 Kasimpasa : Trabzonspor🏠,Antalyaspor ✈,Konyaspor 🏠Gençlerbrigi✈.

🇽🇰 Kosovo NT: Lithuania🏠, Sweden🏠, Spain✈

Posted by Florent Hadergjonaj on Wednesday, March 3, 2021

Të tjera