Sport

Ylli i kombëtares së Kosovës do të bëhet baba për herë të dytë

Autori: Gazeta inFokus 16:31 | 08 May 2021

Ylli i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, do të bëhet baba për herë të dytë, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas burimeve të emisionit ‘Prive’, Miloti dhe bashkëshortja e tij, Belkiz, janë në pritje të një fëmije.

Kujtojmë që çifti nga Vushtrria janë prindër të një djali që akoma nuk është një vjeç, Tianit./Gazeta inFokus/

Të tjera