Sport

Ylli i kombëtares së Kosovës bëhet baba për herë të dytë

Autori: Gazeta inFokus 19:13 | 19 November 2020

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, këtë të enjte është bërë baba për herë të dytë, shkruan Gazeta inFokus.

Muriqi është bërë baba i një vajze, emri i të cilës nuk është bërë publike.

Ka qenë gruaja e sulmuesit prizrenas, Edibe Muriqi, ajo që ka njoftuar se ata sot janë bërë prindër për herë të dytë.

“Mirë se erdhe bebe, është vajzë”, ka shkruar ajo.

Vedati dhe Edibja janë prindër edhe të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Orhan./Gazeta inFokus/

Të tjera