Rozë

Ylli i filmave me pullë të kuqe vallëzon me këngën e Don Xhonit, vjen mesazhi i tij për të

Autori: Gazeta inFokus 11:21 | 28 April 2021

Reperi, Xhonatan Isufi i njohur në publik me nofkën ‘Don Xhoni’ me freestylen e tij të fundit është bërë ‘hit’ në rrjetin social “Tik Tok”.

Emra të njohur të shoëbizit kanë vallëzuar më këngën e Don Xhonit, ku ndër të së fundmi ka qenë edhe aktorja e filmave pornografik me origjinë të përzier kubane dhe shqiptare, Alby Rydes.
Don Xhon ka shpërndarë videon e pornostares në rrjetin social “Instagram”, teksa në mbishkrim i ka lënë një mesazh aktores.

“Ndoshta ju sapo jeni adhuruesja ime, por unë dhe miqtë e mi keni qenë adhuruesit tuaj përgjithmonë”, ka shkruar reperi.Dyshja së fundmi kanë filluar të ndjekin njëri-tjetri në rrjete sociale.

Të tjera