Rozë

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita Ora, të famshmet që guxuan me veshjet (Pamje)

Autori: Gazeta inFokus 12:55 | 23 June 2022

Gjatë periudhës së karantinës për shkak të pandemisë së Covid-19, shumë gra filluan që të hiqnin dorë nga reçipetat në emër të rehatisë. Madje disa u zotuan se edhe kur do të hiqeshin kufizimet, ato nuk do t’i ktheheshin të brendshmeve.

Gillian Anderson deklaroi se nuk i interesonte nëse gjoksi i saj do të ekspozohej më shumë seç duhet. “Harresa” e të brendshmëve për rehati filloi më pas që të bëhej një trend në rrjetet sociale.

Shumë yje janë paraqitur së fundmi në tapetin e kuq të eventeve të rëndësishme pa reçipeta, duke ekspozuar hapur gjoksin. Ndër personazhet e famshëm që kanë lënë pa fjalë me paraqitjen e tyre janë Joy Corrigan, Dua Lipa, Kristen Stewart dhe Lily Allen.

Të tjera