Rozë

Xhuli shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore

Autori: Gazeta inFokus 17:13 | 09 July 2024

Xhuliana Nura emër mjaftë i përfolur në mediat rozë.

Ajo pak orë me parë ka publikuar një video teksa tregon gjendjen e saj shëndetësore, shkruan “Kosovarja”.

Mes rreshtave shprehet Xhuli “Para dy dite jam kanë në Germi dhe me ka hëngër diçka, kama mu ka bo krejt e zezë”.
Andaj ajo është ndjerë e shqetësuar për shëndetin e saj.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera