Rozë

Xhuli gatuan iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 18:29 | 29 March 2023

Modelja Juliana Nura po vazhdon të marrë vëmendje me postime në rrjetet sociale.

Një ‘lum’ fansash iu shtuan pas pjesëmarrjes në “BBV Kosova” duke u cilësuar si femër e fortë dhe e pamposhtur.

Sot, me anë të një imazhi bëri të ditur që ka përgatitur iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë.

Në foto shihet duke gatuar pite për të cilat u komentua jashtëzakonisht në shtëpinë e famshme.

Ku janë ofertat më të mira për Bajram?

Të tjera