Lajme

Xhihadisti i ISIS-it hedh veten në erë së bashku me tre policë irakianë

Autori: Gazeta inFokus 10:22 | 28 April 2017

Ky është momenti i tmerrshëm kur një xhihadist i ISIS-it hodhi veten në erë së bashku me tre policë irakianë, përderisa ata po përpiqeshin ta arrestonin atë në Mosul.

Pamje dramatike shfaqin policinë duke iu afruar xhihadistit në qytetin e Mosulit në verilindje të Irakut.

Por para se ata ta arrijnë atë, ai shpërthen një bombë vetëvrasëse, me forcën e shpërthimit duke i çuar në ajër edhe policët.

Shikojeni momentin e transmetuar në Daily Mail:

-Advertisement-

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera