Sport

Xherdan Shaqiri starton dhe shënon (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:36 | 04 December 2019

Liverpooli e ka dyfishuar rezultatin ndaj Evertonit në duelin e vlefshëm për javën e pesëmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka shënuar kosovari, Xherdan Shaqiri.

Shaqa shënoi një gol të bukur në minutën e 17’ pas një super asistimi nga Mane.

Ky është goli i parë i kosovarit pas rikthimit të tij në formacion./Gazeta infokus/

Të tjera