Rozë

Xhensila tregon belin e hollë dhe linjat bombastike

Autori: Gazeta inFokus 23:44 | 24 October 2021

Xhensila është duke mahnitur ndjeksat e saj me imazhet që po sjell në rrjetet sociale.

Duke qenë se profesioni i saj është këngëtare bukuroshja po ndryshon llukun mjaft shumë, shkruan “Kosovarja”.

Para disa ditësh u shfaq me flokë të shkurtra e me balluke derisa së fundi është shfaqur me një lluk edhe më të veçantë.

Veshur me një palë komplete të ngushta që i theksonin linjat bombastike pozuar sa ulur në kolltuk e sa ulur mbi tavolinë, vihej në pahë bukuria e saj.

Të tjera