Rozë

Xhensila Myrtezaj pozon gjysmë e zhveshur

Autori: Gazeta inFokus 16:12 | 30 May 2021

Këngëtarja arrin të shfaqet atraktive në rrjete sociale.

Përmes Instagram, së fundmi, artistja shqiptare ka publikuar një video derisa ka pozuar pa makijazh.

Xhensila Myrtezaj, ndau pak sekuenca nga videoja duke mos zbuluar shumë detaje teksa nuk i munguan komentet e shumta pozitive nga fansat.

Ndryshe, ajo nuk ka publikuar ende ndonjë projekt muzikor për këtë vit dhe nuk ka zbuluar se është duke punuar për të reja.

Theksojmë se, “Panorama” është kënga e fundit lansuar verën e kaluar në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Të tjera