Rozë

Xhensila Murtezajt i ndodh e papritura në koncert, fansi ‘jeton’ për të, ja si reagon ajo

Autori: Gazeta inFokus 14:16 | 20 July 2022

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është tejet aktive në skenën muzikore sidomos në koncerte së fundmi.

Artistja pëlqehet shumë nga fansat e saj, madje ka të atillë që jetojnë për të dhe e dashurojnë atë në një mënyrë apo tjetrën, shkruan Kosovarja.

Në një video që është bërë virale në Tik Tok, fansi ia shfaq dashurinë këngëtares, por ja si ia kthen ajo.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera