Rozë

Xhensila futet sonte në ‘Ferma VIP’

Autori: Gazeta inFokus 16:34 | 24 May 2024

‘Ferma VIP’ është reality show që ka bërë pjesë personazhe të njohur shqiptarë, të cilët do duhet të jetojnë së bashku në një fermë si dhe të kujdesen për kafshët.

Nën moderimin e Fjoralba Ponarit dhe Bes Kallakut, ky format ka arritur të pëlqehet e të ndiqet shumë nga publiku.

Pas rikthimit të Dijonis Bibës, burime për ‘Iconstyle‘ bëjnë të ditur se një tjetër emër pritet t’i bashkohet skuadrës së fermerëve.

-Advertisement-

Bëhet fjalë për Xhensila Peren, modelen dhe njëkohësisht ish-banoren e ‘Big Brother’.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera