Rozë

Xhensila e Besi zbukurohen për të dalë, për ku janë nisur kështu

Autori: Gazeta inFokus 20:26 | 22 May 2020

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata i bënë për vete të gjithë që në daljen e parë dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur

Çiftin e gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ata kanë postuar një foto ku shihet se janë rregulluar e në veshje elegante.

Si duket kanë vendosur të festojnë pas izolimit.

Të tjera